NIRVANAFITNESS®

NirvanaFitness® PRIVALUMAI IR POVEIKIS ORGANIZMUI:

Tinka bet kokio amžiaus ir fizinio pasirengimo žmonėms:
Nirvana fitness treniruotėms tinka ir senjorams ir vaikams, ir vyrams ir moterims. Pratimų sudėtingums parenkams pagal individualią grupės situaciją, kiekvienas pratimas gali būti modifikuojams pagal atskiro žmogaus galimybes.

Viso kūno tonizavimas ir papildoma energija:

Muzika, judesiai, kvėpavimas – viskas atliekama vienu nuolatiniu srautu, sukuria itin ramų protą, jaukumo jausmą, tuo pačiu tonizuoja visą kūną ir pakrauna nauja energija naudojant efektyvius Pilateso/jogos pratimus.

Nirvanos būsena (meditacijos poveikis):
Sąmoningas kvepavimas 55 min. yra aukščiausios kokybės meditacija sutelkiant dėmesį į kvėpavimą ir savo kūną
Streso sindromo sumažinimas:
Nirvana Fitness tobulina Jūsų kvėpavimo būdą, gilus diafrgminis kvėpavimas su ištęstu iškvėpimu sukuria sąlyginę atsipalaidavimo reakciją.

Kvėpavimo technikos:
Lėtas ištęstas iškvėpimas per suspaustas lūpas (PLB – pursed lips breathing) priverčia kūną pisitaikyti prie kvėpavimo greičio. Kvėpavimo būdai naudojami Nirvana treniruotėse yra naudojami ir rekomenduojami gydytojų ir jų poveikis įrodytas moksle.

Efektyvi treniruotė:
Pratimų seka sukurta taip, kad paskirstytu krūvį skirtingoms raumenų grupėms. Tai reiškia kad nėra lokalaus raumenų nuovargio.

Papildomas deguonis:
Nirvanos kvėpavimas yra vienas iš efektyviausių būdų kraują prisotinti deguonimi.

NirvanaFitness® – tai naujas, bet pasaulyje sparčiai populiarėjantis mokslininkų bei mankštinimosi, kvėpavimo ir garso specialistų sukurtas metodas, kurio misija – išmokyti pasaulį kvėpuoti ir kurti sveiką kūno bei sielos sąjungą!

NirvanaFitness® yra unikalus kompleksas pakilios, bet kartu relaksuojančios muzikos, paprasto, bet efektyvaus Pilates, jogos, funkcinių judesių srauto ir ritmingo kvėpavimo su raminančiais garso technologijų intarpais.

Ši sistema moko taisyklingo kvėpavimo bei natūralių ir laisvų judesių įpročių.

  NirvanaFitness® moko tinkamai kvėpuoti atliekant funkcinius tonizuojančius pratimus, moko lėtesnio ir gilesnio kasdieninio kvėpavimo būdo.

Treniruotės metu palaipsniui mažinamas kvėpavimo ritmas pradedant nuo 12 įkvėpimų / min. baigiant 4 įkvėpimais / min paskutinėje Nirvana treniruotės dalyje. Tai palaipsniui veikia mūsų nervų sistemos atsipalaidavimo centrus ir efektyviai lėtina ir ramina viso kūno sistemas.

 Treniruotes veda sertifikuotas NirvanaFitness® instruktorius Remigijus Daugėla.

NIRVANAFITNESS®

ANTRADIENIAIS IR KETVIRTADIENIAIS 19:30
30 / 6 Mėnesiui / 1 kartui
  • 8 kartai per mėnesį
  • 55 minučių trukmės
  • Treniruotės tik į NIRVANAFITNESS