REMIGIJUSETP

APIE KANGOO JUMPS TRENIRUOTES

Kangoo Jumps – tai intervalinė ir motyvuojanti programa, skirta visam organizmui. Ji vysto ir tonizuoja raumenų masę, bei didina fizinį pasirengimą. Pagrindinis užsiėmimų tikslas –  sveikatos būklės pagerinimas ir širdies bei kraujagyslių sistemos stiprinimas.

Spyruokliuojantys batai “Kangoo Jumps”  pirmiausiai buvo pradėti naudoti medicinoje, kai tekdavo sustiprinti  vidinius žmonių raumenis po kelių ir stuburo traumų bei operacijų. Šiuo išradimu buvo naudojamasi stiprinant balansinius raumenis, koreguojant laikyseną, saugant sąnarius nuo smūgio, kuris persiduoda pėdai trenkiantis į kietą pagrindą. 

 

1994m., Denis Naville’as užpatentavo kanadiečio Gregory’io Lektham’o išradimą ir  viešai pristatė jį “SISEL” parodoje. Žmonės, kurie norėjo sportuoti nepatirdami neigiamos rizikos keliams ir stuburui, labai susidomėjo šiais batais. Nuo 1995 m. prasidėjo moksliniai tyrimai, kurie įrodo efektyvumą ir naudą.

Jeigu turite klausimų, mielai į juos atsakysiu. Pasirinkite jums patogiausią būdą ir parašykite man. Tikiuosi, susitiksime treniruotėje!

REMIGIJUSETP

Privalumai ir poveikis organizmui:

KANGOO JUMPS TRENIRUOTĖS


ANTRADIENIAIS- KETVIRTADIENIAIS-
17:30
35 Mėnesiui
  • 8 kartai per mėnesį
  • 50 minučių trukmės
  • Galima lankyti ir kitas treniruotes
  • Duodame Kangoo Jumps batus