REMIGIJUSETP

Asmeninis treneris Šiauliuose ir online arba ZOOM platformoje.

Norite išskirtinės priežiūros ir asmeninės erdvės treniruotėms?

Gal ieškote asmeninio trenerio, kuris jums padėtų siekti savo tikslo net būnant namuose ar gyvenant užsienyje? 

Gal esate žmogus, kuriam nepatinka dideli sporto klubai ir norite sportuoti savo aplinkoje arba privačioje erdvėje?

Siūlau įsigyti asmeninio trenerio priežiūrą  gyvai ar Online ir būsite tikri, kad savo tikslų siekiate kryptingai, bei nekenkdami sau.

  • Gausite nuolatines konsultacijas asmeninių treniruočių metu.

  • asmeninės treniruotės metu sustiprinsite visas reikalingas raumenų grupes.

  • Pratimų techniką palaipsniui darysis vis tikslesnė ir tobulesnė, taip asmeninė treniruotė suteiks dar daugiau motyvacijos.

  • Atsiradus diskomfortui pratimo atlikimo metu, pakeisime pratimą kitu, labiau atitinkančiu jūsų kūno fiziniui pasirengimui.
  • Vaikai ir paaugliai individualios treniruotės metu užsitikriną teisingą kūno ir laikysenos vystymąsi.

  • Asmeninės treniruotės – tai geriausia investicija siekiant aktyvios ir pozityvios kasdienybės.

  • Koučingo technikos pritaikymas asmeninės treniruotės metu, padės išsigryninti vertybes ir tikslus, bei lengviau išlaikyti motyvaciją eiti link savo tikslo.

  • Treniruojantis asmeninėse Online susitikimuose išnaudosime jūsų kūno svorį ir namuose turimą sporto inventorių, kad sukurtumėme smagią ir efektyvią asmeninę treniruotę.

  • Konsultuosiu mitybos ir maisto papildų pasirinkimo klausimais, norintiems investuoti į save ir pasiekti rezultatų, per trumpesnį laiką.

Asmeninės TRENIRUOTĖS visiems kuriems reikia geriausio trenerio

Tai išskirtinio tipo treniruotė, kurioje mokėsite tik už asmeninę priežiūrą. Pagrindinis tikslas suteikti žmonėms vietą, kurioje galite jausti individualumą, kur visas treniruotės laikas yra asmeniškai jūsų. Asmeninės treniruotės tai vienas geriausių būdų pasiekti norimą rezultatą ir sustiprinti kūną.

Gal Tiesiog nežinai nuo ko pradėti ir  nori pasikonsultuoti apie tavo poreikius ir galimybes? Gal nori efektyvesnių rezultatų ar netgi turi individualių poreikių kuriems reikia daugiau priežiūros? Nepavyksta pasiekti norimų rezultatų? Asmeniškai aptarsime tavo poreikius ir susidarysime treniruočių programą, orientuotą į norimus treniruočių rezultatus.

Reguliariais fizinės kūno būklės matavimais ir fiksavimu motyvuosime tave siekti užsibrėžtų tikslų. Treniruočių metu supažindinsiu su naujomis treniravimosi galimybėmis ir motyvuosiu siekti geriausio treniruočių efektyvumo. Saugiai ir efektyviai auginsime jėgą, didinsime ištvermę, deginsime riebalus ir sieksime  sveikesnės, bei pozityvesnės kasdienybės.

Registracija asmeninei treniruotei

Pabendraukime asmenine žinute ir raskime tau tinkantį laiką. Asmeninės treniruotės prasideda nuo 6 valandos ryto ir tęsiasi iki 4 vakaro. Treniruotės galimos ir savaitgaliais susitarus asmenine žinute iš anksto.

Treniruotės apmokėjimas

Žmogus pasiekia aukštumas, jei pradeda veikti per 72 valandas. Per šį laiko tarpą jaučiamas stipriausias entuziazmas ir motyvacija. Jeigu per 72 valandas nesiimama veiksmų, yra net 95% tikimybė, kad to, ko norisi nepavyks įgyvendinti.