Jumping fitness centras Šiauliuose

APIE JUMPING® TRENIRUOTES

Jumping® Fitness – tai nuostabi treniruočių programa, skirta optimaliems sveikatos ir fiziniams rezultatams pasiekti. Ši aerobikos kryptis vykdoma ant specialiai sukurtų Jumping® PROFI batutų, kurie turi pasaulinį TUV SUD sertifikatą, užtikrinantį saugumą, patikimumą ir kokybę.

Jumping® Fitness sudaro tradiciniai aerobikos žingsniai, dinaminis sprintas, balansas, kordinacija ir „jėgos sporto“ elementai. Visada stengiuosi, kad pratimai iš kurių susideda treniruotė užtikrintų viso kūno stiprinimą.

 Per valandos trukmės ETPJumping treniruotes galima sudeginti daugybę kalorijų, sustiprinti širdies, kraujagyslių, bei kvėpavimo sistemas. 

Jums bus labai smagu, o kartu saugiai ir užtikrintai sieksite savo idealaus kūno sudėjimo, svorio ir sveikatos gerinimo tikslų.

Didelė nauda sveikatai, kuri pagrysta:

Šuoliai ant Jumping® batuto yra puiki sporto šaka, kuri saugiai ir veiksmingai stiprina kūną ir protą. 

Dėl detoksikuojančio ir imunitetą stiprinančio poveikio jis taip pat yra geras profilaktinis vaistas nuo daugumos vyraujančių šiuolaikinių ligų.

Išsamūs NASA patikrinti tyrimai neginčijamai įrodė, kad reguliarus šokinėjimas turi didžiulę naudą sveikatai.  Judėjimas aukštyn ir žemyn gravitacijos lauke sukuria G jėgą, kuri stiprina kiekvieną kūno ląstelę ir raumenį. 

Jis veiksmingai padeda kurti sveikąsias organizmo ląsteles, stiprina imuninę sistemą, gerina pusiausvyrą ir koordinaciją, stiprina akių raumenis, kad regėjimas būtų geresnis, didina kaulų tankį, didina gebėjimus mokytis ir tobulina laikyseną, o tai tik keletas pavyzdžių.

Nauda, kurią gausite prisijungę į ETPJUMPING treniruotes

 • Treniruotės ant batutų skatina kompleksinį viso kūno raumenų stiprinimą
 • Saugios treniruotės ant batut0 tinka visiems, kurie stengiasi ne tik rasti veiksmingą svorio mažinimo būdą bet ir pagerinti fizinę būklę.
 • Ši sveikatingumo veikla, kurioje naudojami originalus Jumping® Fitness batutai padeda greitai deginti riebalus
 • Po treniruočių ant batutų, jūsų miego kokybė pagerės
 • Intensyvus ie pastovus šokinėjimas ant batutų didina bendrą kūno atsipalaidavimą
 • Treniruotės ant batutų ramina nervinę sistemą
 • Dėl linksmų pratimų, motyvuojančios muzikos ir specifinių judesių, ant batuto, derinio jūs patirsite malonų endorfinų antplūdį
 •  Dėl minkšto atsimušimo į batuto pagrindą ypač tausojami sąnariai
 • Didelio intensyvumo, tačiau nedidelio poveikio ir nesudėtinga sąnariams
 • Jumping® treniruotė tinka ir jauniems, ir seniems, ir sveikiems, ir sveikstantiems!
 • Treniruotės stiprina imuninę sistemą, o tai padeda išlikti atspariems, kai puola virusai
 • Ši veikla yra maloni, socialiai įtraukianti ir propaguojanti aktyvų senėjimą, sveikatingumą ir geros fizinės būklės palaikymą.
 • Motyvuojanti muzika ir energingas treneris, įkvepia padaryti daugiau ir sukuria nuostabią nuotaiką
 • Treniruotėse ant batutų lavinsite ir ritmo pojūtį, bei savo klausą, kadangi visi pratimai siejami su muzikos ritmu
 • Įsitrauksite į aktyvią, bei pozityvią bendruomenę, su kuria tapsite stipresni ir sveikesni
 • Turėsite linksmesnę ir aktyvesne savo kasdienybę, kuri padarys jus laimingu žmogumi.

Jumping® batutas

Jumping® šešiakampio formos batutas ir treniruotės buvo kuriamos ir tobulinamos nuo 2001 metų. Gamintojas laikėsi savo principų ir vertybių, kas dabar leidžia didžiuotis tuo, kad Jumping® šalis buvo ir liko Čekija, o Jumping® centrų jau yra 50-yje pasaulio šalių 5-iuose žemynuose.

Didelio intensyvumo ir nedidelio poveikio Jumping® Fitness gana greitai lavina širdies ir kraujagyslių sistemą, tačiau nesunkiai apkrauna sąnarius. Taip yra todėl, kad aukštos kokybės batuto kilimėlis ir bungee virvės veiksmingai sugeria nusileidimo smūgį.

Galite sportuoti gyvai arba ONLINU

Treniruotes, kurias darome salėje, kuri randasi Algirdo Juliaus Greimo 77 trečiame aukšte, Šiauliuose, Galima pasiekti ir nuotoliniu būdu iš viso pasaulio. Jums tereikia įsigyti kokybiškus JUMPING® batutus ir mano 8 treniruočių įrašus, kurių komplektus vis atnaujinsiu ir pastoviai papildysiu savo kursus. 

Taigi sportuoti namuose bus patogu ir tai galėsi daryti nors ir kasdien. Tu gausi kokybiško vaizdo ir garso treniruotę, kurioje pradedant apšilimu ir baigiant jėgos pratimais mėgausiesi ir stiprėsi. Pažadu prakaito ir geros emocijos bus daug. 

Pirmasis 8 treniruočių rinkinys

Pradėk nuo šio rinkinuko ir stiprėk kartu. Skirtingos Etpjumping treniruotės, kuriose nebus monotonijos. Treniruotės, kurias jau išbandė daugybė žmonių, pas mane salėje ir onlinu.

Geriausias dalykas tas, kad treniruotės onlinu nėra galimybės prasukti, tad bus daugiau motyvacijos daryti viską nuosekliai ir iki galo. Pasijusi, kaip salėje 🙂

Antrasis 8 treniruočių rinkinys

Kad netrūktų treniruočių vis atnaujinu savo rinkinius. Kadangi treniruotės vyksta ir rytais ir vakarais, sukaupiu didelį kiekį medžiagos per trumpą laiką. Atrask sau mėgiamiausias ir sportuok su džiaugsmu.

Geriausias dalykas tas, kad treniruotės onlinu nėra galimybės prasukti, tad bus daugiau motyvacijos daryti viską nuosekliai ir iki galo. Pasijusi, kaip salėje 🙂

Etpjumping

Treniruotės Gyvai sporto salėje

Treniruotės vyksta:
Antradieniais ir ketvirtadieniais 8:30
Pirmadieniais ir Trečiadieniais 18:30

Prisijunkite į gyvas treniruotes, kuriose gausite savo batutą ir kartu su manimi žingsnelis po žingsnelio pasieksite gerų rezultatų savo sveikatos srityje.

Sustiprėsite, padailinsite savo kūno formas, širdies ir kvėpavimo sistemos taps daug efektyvesnės ir įgausite daugiau pasitikėjimo savimi.

Daugiau apie tai rasite mano Fasebook puslapyje Remigijus Janeliūnas – Erdvė Tavo Pokyčiams Paieškos laukeluje suveskite #etpjumping ir atfiltruos postus 🙂

TRENIRUOTĖS ANT BATUTŲ

ANTRADIENIAIS IR KETVIRTADIENIAIS 8:30
Pirmadieniais IR TREČIADIENIAIS 18:30
35 Mėnesiui
6€ vienkartinis
 • 2 kartai per savaitę
 • 50 minučių trukmės
 • Galima lankyti ir Joga, funkcinę aerobiką, Kangoo Jumps.

Norite įsigyti savo batutą? Pasinaudokite nuolaidos kodu - REMIGIJUSETP

Flexi

Jumping PROFI batutų pagrindinę laikančiąją konstrukciją sudaro unikalus šešiakampis vamzdinis plieninis karkasas, elastingi guminiai lynai, kurių galuose įtvirtinti stacionarūs virvagaliai, šešios atraminės kojos ir vienos ašies atraminės rankenos. Įstrižai batuto ilgis 135 cm, o dėl naujos elastingumo sistemos bendras svoris yra tik 13 kg.
maniškiai

Standard

Šį gražų ir tvirtą batutą siūlome jau nuo 2011 m. STANDARD batuto kilimėlio pakabos sistema tinka sporto salėms ir treniruoklių centrams. Batutas turi vieną ilgą elastinę virvę, tačiau dėl to jis galbūt yra šiek tiek „pasenęs“.

Plus

Dėl ilgesnio lyno ir didesnio akių skaičiaus šis batutas pasižymi dar didesne laikomąja galia. Jis idealiai tinka šokinėjantiems, sveriantiems daugiau kaip 100 kg. Vieną šio batuto vienetą rekomenduojama įsigyti kiekviename šokinėjimo centre.
Virš 100kg

KIDS

Kad išlaikytumėte savo vaiką saugų ir ramia sąžine leistumėte jam šokinėti ant šio batuto – jis suprojektuotas ir pagamintas taip, kad būtų itin stabilus, itin atsparus plyšimui ir itin saugus!
Vaikams