REMIGIJUSETP

JUNKITĖS Į SPORTUOJANČIŲ MAMŲ GRUPĘ!

Treniruotė “Mama ir vaikas”, kurioje išbandysite – viso kūno treniruotę, tinkančią atsistatyti po nėštumo – gimdymo periodo. Jei galvojate, kad šios treniruotės yra primityvios, ar tik lengva pramankšta (nes dalyvauja ir vaikučiai) – klystate.

Treniruotės metu darome pramankštą – ištvermės, cardio junginiai. Pagrindinėje dalyje dirbame su svareliais, gumomis, savo kūno svoriu, naudojant kitą inventorių (štangutę, žiedus, didžiuosius kamuolius, step platformą ir kt.), atliekame ir tempimo, atpalaidavimo pratimus.

Mano darbas visada rimtas, stengiuosi kiek įmanoma efektyviau išnaudoti sportui skirtą laiką. Jus pasitiks ilgametę darbo patirtį turintis, grupinių treniruočių, jogos, kangoo jumps ir asmeninis treneris – Remigijus Janeliūnas.

Pasikvieskite ir drauges su vaikučiais – atvykite visi kartu. Vaikučiai dalyvaus kartu su mumis, jiems bus paruošta žaidimų zona, bus visada matomi. Treniruotės mamoms, kurios nusiteikusios sportuoti, bet neturi kur palikti mažųjų, o gal ir turi, bet ieško įdomios veiklos sau ir savo vaikui.

REMIGIJUSETP

Mamos ir vaiko treniruotė

Galvoji čia nieko neveikiam? Palauk tuoj mamų paprašysiu, kad pakomentuotu, kaip joms mano treniruotės. Ei mamos, ar galite palikti komentarą, kokią naudą gaunate, kaip jaučiatės po treniruočių, kas dar patinka pas mane?!

MAMOS IR VAIKO TRENIRUOTĖ
Funkcinė aerobika

ANTRADIENIAIS IR KETVIRTADIENIAIS
9:40
35 Mėnesiui
6€ vienkartinis
  • 2 kartai per savaitę
  • 50 minučių trukmės
  • Galima lankyti ir Joga, funkcinę aerobiką