REMIGIJUSETP

Aprašymas ir gaunama nauda

Remigijaus 12 savaičių iššūkio programa skirta visiems, kurie nori turėti daugiau energijos, sustiprinti kūną, sumažinti riebalinį kūno sluoksnį ir išmokti maitintis subalansuotai, net jeigu norite priauginti svorio. 

Mano tikslas parodyti žmogui, jog tik pakeitęs mitybą ir nustojęs badauti, žmogus pradeda atgauti energiją, kurią gali skirti mankštoms, savo kasdieniai aktyviai veiklai ir taip nepastebimai pakeisti savo kūno linijas, bei pagerinti savo fizinę ir emocinę sveikatą.

Aš žinau, kad pagrindinis dalykas, kuris padeda pasiekti tikslo yra lengvai pritaikoma ir paprasta MITYBA, kurios dėka mes pradedame jaustis energingesni ir aktyvesni. 

Kai mūsų kūnas gauna kokybiškų maistinių medžiagų atsiranda energijos, kuri padeda tapti aktyvesniais ir tvarkosi kūne esančios fizinės problemos, tai tą energiją įdedame į TRENIRUOTES, kurios palaipsniui daro mus stipresniais, stangresniais, lieknesniais ir sveikesniais. 

Bet kaip ir visi be palaikymo ir kontrolės dažnai pametame savo kasdienį tikslą ir vėl pamirštame save, tam aš sukūriau KASDIENĖS KONTROLĖS ir ataskaitų davimo programą, kurioje būsi įsipareigojęs kasdien atsiskaityti tiesiogiai man asmeninėmis žinutėmis, o kai bus sunku aš Tave MOTYVUOSIU judėti link geresnės sveikatos.

 

12 savaičių iššūkį sudaro:

– Mitybos pagrindai ir taisyklės sėkmingiems rezultatams (PDF + video)

– 12 savaitinių mitybos planų, kuriuose net po 3 pasirinkimus pusryčių, pietų, vakarienės ir užkandžių (PDF + video)

– Nuostabūs receptai tinkantys visai šeimai ir tavo porcijų dydžiai pateikti gramais. (PDF)

– Lengvai sudaromas pirkinių sąrašas, kuris padeda sutaupyti pinigų.

– Palaikymas ir motyvavimas (asmeninėmis žinutėmis)

– Konsultacijos su treneriu Tau rūpimais klausimais. (Asmeniškai)

– Svorio kontrolė ir palaikymas (uždaroje iššūkio grupėje)

Taigi nedvejok ir junkis dabar!!! Tai bus tik kitokio gyvenimo pradžios taškas, kurio dėka keisis daugybė dalykų tavo aplinkoje.

REMIGIJUSETP

Žemiau pateikiu PAPILDOMĄ VERTĘ tiems kurie nori daugiau!!!