Motyvacija SVEIKAM GYVENIMUI.

Daugelis žmonių, ypač moterys, to nesuvokia, tačiau jų sveikata daro didelę įtaką jų grožiui. Nors grožis yra tokia bauginanti diskusijų tema, nes jį galima suvokti labai įvairiai, tačiau viena yra aišku: sveikas žmogus visada yra gražus, kad ir kaip būtų.

Kai kurie žmonių nesuvokia, kad sveikatos buvimas vaidina esminį vaidmenį bendrame grožio standarte. Šiandien grožį vertina ne tik moterys, bet ir vyrai. Taip yra todėl, kad fizinis žavumas atveria žmonėms daugiau galimybių ir suteikia  daugiau geresnių pasirinkimų gyvenime, kai kalbama apie karjerą ir santykius.

Grožio industrijoje dabar knibždėte knibžda įvairių grožio produktų, injekcijų, akimirksniu suteikiančių fizinę transformaciją. Atsirado daugybės paslaugų, kuriomis pakeičiami žmogaus prigimtiniai bruožai. Bet kuo toliau tuo daugiau žmonių pradeda matyti, kad tikras grožis slypi sveikame ir chemijos pramonės nepakeistame kūne. Ypač, kai ilgalaikėje perspektyvoje pamato kas nutinka žmonėms, kai baigiasi pinigai injekcijoms ir procedūroms.

Jei esate iš tų, kurie norite ilgai atrodyti gražiai ir išlaikyti savo natūralų grožį, sveiko gyvenimo sąvoką turėtumėte naudoti kaip motyvaciją jau dabar. Štai keletas patarimų ir praktikų, kurie gali paskatinti jus siekti sveikatos ir bėgant metams tapti vis gražesniems:

  • 1. Valgyk sveikai.

Tai pati paprasčiausia, bet ir pati sunkiausia dalis norint tapti sveiku ir gražiu. Daugelis žmonių nesuvokia, kad tai, ką jie valgo, įtakoja jų sveikatą ir kūno formas. Jei norite panaudoti sveikatą kaip motyvaciją pasiekti ilgalaikį grožį, pabandykite valgyti gerai subalansuotą maistą, kasdien suvalgydami vaisių, daržovių ir išgerkite daug vandens.

  • 2. Gyvenk aktyviai.

Užsiimkite reguliaria fizine veikla, pavyzdžiui, mankštinkitės kiekvieną rytą. Turėtumėte ne tik sveikai maitintis, bet ir treniruoti raumenis reguliariai užsiimdami fizine veikla. Jei neturite laiko įprastoms treniruotėms sporto salėje, išbandykite greitą ėjimą ar treniruotes namuose. 

  • 3. Skirk laiko poilsiui.

Įsitikinkite, kad pakankamai ilsitės. Laiku nueidami miegoti ir pakankamai pailsėję, turėsite aiškesnį protą ir pozityvų požiūrį į gyvenimą. Pozityvumas ir pailsėjęs protas, padeda lengvai susitvarkyti su iššūkiais ir išvengti streso, kuris yra viena iš pagrindinių senėjimo priežasčių.

  • 4. Atsipalaiduok.

Skirkite laiko atsipalaiduoti, užsiimdami rekreacine veikla. Būti laimingu ir sveiku žmogumi yra pakankama motyvacija norint atrodyti gražiai. Būtinai skirkite  laiko atsipalaidavimui, apmąstymui ir mokinimuisi įvertinti save. Žmogus atradęs vidinę ramybę, viską pradeda matyti kitaip. Praktikos skirtos emocijų ir jausmų pažinimui yra vienos efektyviausių ir greičiausiai keičiančių energijos ir pasitikėjimo savimi lygį. Todėl skirkite laiko ir vidinio pasaulio grožiui kurti.

  • 5. Nekenk savo kūnui.

Savo kūnui rinkitės natūralius ir be chemikalų produktus. Yra žinoma, kad per daug cheminių medžiagų naikina kūno ląsteles, o tai lemia priešlaikinį senėjimą. Jei galite, naudokite tik tuos produktus, kurie yra natūralūs arba ekologiški, kad į organizmą nepatektų per daug cheminių medžiagų, kai jas tepsite ant odos. Jei renkatės maisto papildus, domėkitės jų kilme, gaminimo ypatumais ir venkite vaistų, kol jie nėra gyvybiškai svarbūs.

  • 6. Visada tikėkite savimi.

Tai turbūt pati geriausia motyvacija išlikti sveiku ir atrodyti gražiai tuo pačiu metu. Tikėkite savimi, žinokite savo stipriąsias ir silpnąsias puses. Jei visa tai žinosite, sugalvosite būdų, kaip susidoroti su problemomis nepatiriant tiek daug streso savo gyvenime.

Taigi, norint keistis pačiam, svarbu turėti  aiškias vertybes ir tikslus kurių siekiam. Visada atsiranda žmonių, kurie tempia žemyn, bando atimti pasitikėjimą, bando perkalbėti ir trukdo siekti to, ko užsibrėžėme. Jie bijo kito žmogaus teigiamų pokyčių, nes žino, kad tai daug valios pastangų reikalaujantis procesas, bet duodantis ilgalaikius dividendus, kurių nenupirksite už jokius pinigus. Raskite laiko sportui, investuokite į savo sveiką maistą, negaiškite su negatyviais žmonėmis ir gausite didžiausią atlygį.

Tavo motyvuojantis treneris – Remigijus Janeliūnas – Erdvė Tavo Pokyčiams

Jei patiko, pasidalink įrašu: