Motyvacija pasiekti savo tikslus su Rasa ir Remigijus Janeliūnas - Erdvė tavo Pokyčiams. Remigijusetp.lt

Kodėl savęs motyvacija yra svarbi? - 2022

Motyvacija skatina mus  judėti. Motyvacija yra dalykas, padedantis pasiekti užsibrėžtus tikslus. Tačiau ne visi žmonės sugeba lengvai save motyvuoti.
Yra tokių, kurie pasikliauja arba priklauso nuo kitų žmonių ar buvusių patirčių. Nors motyvacijos gavimas iš kitų žmonių ar patirties gali būti naudingas, geriausia, jei  išmokstame motyvuoti save savarankiškai.
Kodėl motyvacija yra svarbi ir kaip save motyvuoti sužinosite skaitydami toliau.

Pradėkime nuo savęs motyvavimo

Savęs motyvavimas yra procesas, kurio metu reikia skirti daug laiko apmąstymams ir savęs vertinimui. Tai labai svarbu, nes tai padeda sužinoti, kokios yra mūsų stipriosios ir silpnosios pusės.
Jei žinome, kokios yra mūsų stipriosios pusės, galime sustiprinti savo tikslų siekimą ir lengviau pasiryžti pirmiesiems žingsniams.
Kita vertus, žinoti savo silpnybes yra lygiai taip pat svarbu, nes per tai sužinome, kokiose srityse  turėtumėme tobulėti.
Jei žinosime savo silpnybes, mes galime jas paversti galimybėmis augti, o tos išnaudotos galimybės ir įdėtos pastangos leis mums pasisekti savo tikslus ateityje.
Jei esate vienas iš tų, kurie nori pradėti save motyvuoti, pirmiausia turite susimąstyti, kokia to prasmė ir ką gero jums tai duos.
Turėdami prasmę, sugebėsite motyvuoti save ir laikytis jos, kol pasiseks. Būsite įkvėpti siekti didesnių aukštumų. Kai kam nors nusiteiksite, tai padės judėti link gerų rezultatų ir net savo pokyčių.
Norint turėti tinkamą ir į pergales orientuotą mąstymą, reikia išvalyti savo mintis nuo neigiamų minčių, kad galėtumėte aiškiai mąstyti.
Kai tai padarysite, turėsite idėjų nuo ko pradėti save motyvuoti. Labai tinkama praktika keičianti mąstymą yra giluminio kvėpavimo seansas (rebefingas), kuriuo padedu žmonėms atsikratyti baimių, nuoskaudų ir t.t.
Kitas geriausias dalykas, kurį galite padaryti, pradėti nuo mažų ir paprastų užduočių. Kai kuriems žmonėms save motyvuoti lengva, nes jie ryžosi nugalėti baimes, bet kitiems tai labai sunkiai pasiekiama užduotis.
Žmonėms, kurie mano, kad savęs motyvacija gali būti neįveikiama užduotis, geriausia pradėti nuo mažų ir paprastų tikslų, kuriuos galima pasiekti.
Jei pradėsite nuo mažų ir paprastų tikslų, lengviau ir greičiau pasieksite juos. Jei užsibrėšite paprastus tikslus ir juos pasieksite, įgausite pasitikėjimo savimi, kurio jums prireiks kovojant su vis didesniais jūsų laukiančiais iššūkiais.
Aš sukūriau mitybos ir sporto pokyčių programą, kurioje mažais žingsniais kiekvieną dieną siekiame sveikesnio ir aktyvesnio gyvenimo. Jei nori, kad kasdien būčiau su Tavimi prisijunk į pokyčių programą dabar.
Dar vienas dalykas, galintis padėti pradėti save motyvuoti, yra kasdien mokytis įvairių dalykų.
Jei nenustosime mokytis naujų dalykų, įgysime naujų įgūdžių, kurie padės pasiekti užsibrėžtus tikslus. Mokymasis įvairių dalykų taip pat atveria mums ir kitų galimybių, apie kurias niekada nemąstėme.
Tęsdami tyrinėjimą, niekada nesužinosime, kas mūsų laukia. Kas žino, galbūt, jei ir toliau kasdien atrasime naujų dalykų, galiausiai rasime savo sėkmės nišą.
Savimotyvacija yra labai svarbus veiksnys žmonėms, kurie siekia sėkmės gyvenime. Tai taip pat svarbu, nes tai suteikia mums laisvės pojūtį renkantis kelius, kuriais turime eiti.
Savęs motyvacijos dėka mums suteikiama galimybė manevruoti ar valdyti savo gyvenimą, o tai ateityje padės būti geriausiais žmonėmis, kokiais ir norime būti.
Junkis prie mano treniruočių gyvai ar onlinu ir taip stiprink savo fizines savybes.
Jeigu trūksta energijos, ar turi sveikatos problemų būtinai parašyk man. Pakonsultuosiu ir padėsiu išspręsti jas, kad gyvenimas taptų aktyvesnis ir džiaugsmingesnis.
Tavo motyvuojantis treneris – Remigijus Janeliūnas – Erdvė Tavo Pokyčiams
Jei patiko, pasidalink šiuo straipsniu ir junkis prie mano bendruomenės, kurioje žmonės tampa stipresniais, sveikesniais, energingesniais, veiklesniais, pozityvesniais ir dailesniais.
Padėsiu Tau pasiekti tai, kas atneša didžiausia gyvenimo džiaugsmą.

Išlikime motyvuotais kasdien ir taip sėkmės laipteliais kopkime į viršų, kaip tai padarė ir Rasa, kuri gavusi motyvacijos ir palaikymo pasiekė neįtikėtinai gerų rezultatų, apie kuriuos gali išgirsti iš jos lūpų.

Peržiūrėk video iš pokalbio, kuris įkvėpė daugybe žmonių pokyčiams. Video gali rasti čia.

Džiaugiuosi tuo ką daru, nes motyvuoti ir palaikyti kitus mano kasdieninis džiaugsmą keliantis užsiėmimas. Laukiu tavęs treniruotėse, galbūt kasdieninėse ryto mankštose, kurias gali išbandyti nemokamai.

Daugiau motyvuojančios veiklos rasi mano FB paskyroje. Remigijus Janeliūnas – Erdvė Tavo Pokyčiams. Gali parašyti man žinutę ir pabendrausime apie tai, kaip galiu padėti Tau.

Jei patiko, pasidalink įrašu: